Wanna i prysznic w jednym

1 czerwca 2021 Wyłączone Przez admin

Wanna z prysznicem w łazience to funkcjonalne rozwiązanie 2 w 1. Wielkość łazienki nie zawsze pozwala na wyposażenie, jakiego pragnie cała rodzina. Być może lubisz długie kąpiele przy świecach, a twój partner nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez wejścia pod szybki prysznic. Nie od dziś wiadomo, że życie to sztuka kompromisu.

Wanna z prysznicem stała się więc oczkiem w głowie wielu projektantów i architektów wnętrz. Starają się oni tak zaaranżować łazienkę, aby znalazła się w niej wanna z prysznicem i spełniły się oczekiwania wszystkich domowników. Nie brakuje ciekawych rozwiązań, takich jak parawan na wannę, połączenie wanny z funkcją kabiny prysznicowej lub pogłębiony brodzik. Które rozwiązanie chcesz wykorzystać w łazience? Wybierz spośród wielu dostępny w naszych salonach opcji.

Klasyczna wanna z prysznicem i parawanem

Parawan na wannę z prysznicem to rozwiązanie często stosowane w nowoczesnych łazienkach. Przejrzyj propozycji i zdecyduj, który wariant sprawdzi się w Twojej łazience. W naszych salonach zawsze możesz skorzystać z porad architekta. Wybierz salon, który jest najbliżej i sprawdź godziny dyżuru. Na lewym marginesie strony, pod godzinami otwarcia sklepów, znajduje się dokładne wyszczególnienie, kiedy architekt jest dostępny na miejscu.

Dlaczego warto skorzystać z porady? Producenci wyposażenia zadbali o ogromny wybór możliwości na wyeksponowanie zalet, jakie ma wanna. Z prysznicem jest znacznie wygodniej i bardziej funkcjonalnie. Połączenie wszystkiego w jednym produkcie warto dobrze zaplanować i poznać wszystkie dostępne opcje. Klasyczna zabudowana wanna z prysznicem w panelu i parawanem sprawdza się w wielu aranżacjach.

Zabudowana wanna z prysznicem w panelu

Jaki parawan na wannę z prysznicem wybrać? Parawan wannowy Free Line jest prawie niewidoczny. To znakomite rozwiązanie dla zwolenników długich kąpieli z bąbelkami, którzy nie chcą rezygnować z funkcjonalnego prysznica. Parawan pozwala unikać ryzyka zachlapania podłogi podczas brania natrysku. Dostępne są modele na wannę z prysznicem o różnej szerokości. Bez trudu dopasujesz to rozwiązanie do swoich potrzeb.

Parawan ze szkła hartowanego o grubości 6 mm jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Dodatkowa wzmacniająca powłoka Glass Protect zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Elegancki, bezpieczny i funkcjonalny parawan wannowy – dzięki temu rozwiązaniu wanna z prysznicem zyska na wyglądzie, a podłoga w łazience zawsze będzie czysta i sucha!

Ścianki wannowe z prysznicem

Ścianki wannowe z prysznicem to idealne rozwiązanie do niewielkiej łazienki. Składana ścianka o wymiarach 120 x 140 cm zapewni komfort brania prysznica w wannie. Z parawanem Soleo Black bez trudu zamienisz wannę w wygodne miejsce do brania porannego prysznica. Powłoka ochronna ułatwia utrzymanie szkła w czystości. Woda od razu spływa ze ścianek. Nie musisz obawiać się powstawania zacieków i trudnych do usunięcia osadów. Wygodne i praktyczne rozwiązania są w zasięgu ręki!